Jsme vaše domácí televize, 

 Dokumentujeme všechny významné kulturní a společenské akce. Prezentujeme města i obce a jejich každodenní život.

Prostřednictvím našeho vysílání informujeme diváky jak z našeho kraje, tak i z ostatních míst celé České republiky. Zároveň tím vytváříme archivní fond, který je skutečnou pamětí národa a zachycením času a událostí, ve kterých žijeme.

Naše pořady vysíláme  na 47. kanálu pro Český Krumlov a jeho okolí a na 57 kanálu pro České Budějovice a okolí. Naladíte si nás v Krumlově, Budějovicích, Velešíně, Kájově, Větřní, Třeboníně, ale i v Chlumu u Třeboně …dejte nám vědět, kam až dosáhneme se signálem. 

Jak si nás naladit?  

Pro Český Krumlov a okolí:  zadejte na svém televizoru manuální ladění a nastavte kanál 47 nebo  frekvenci 682 MHz

Pro České Budějovice a okolí: nalaďte manuálně kanál 57  nebo frekvenci 762 MHz

a můžete nás sledovat kdykoli, protože vysíláme 24 hodin denně s myčku o délce 60-120 minut. Magazíny aktualizujeme jednou týdně, zpravidla ve čtvrtek dopoledne.

Název stanice   Český Krumlov     Kanál   47       Maximální ERP [dBW]     27,0      Polarizace  H            Název vysílaného programu   Regionální síť 18           Druh vysílání    8M00X7FXF

Network ID                         0x3135    Original network ID          0x20CB

177

Vaše téma:

Čekáme na Vaše náměty a témata a rozhodně nemusejí být jen negativní. Povídáme si na ulici s ostatními lidmi, jak věci vidí a co na ně řikají.

Máte zajímavý tip? Pošlete nám jej na  redakce@cktv.cz  Naše kamera Vás nekousne 🙂

Držitelem licence  pro vysílání je Roman Gronský  Březí 30, České Budějovice IČ62505882

Komentáře jsou zakázány.

  • Jak si nás naladit?

    Zadejte na svém televizoru manuální ladění a nastavte kanál 47 nebo frekvenci 682 MHz, objeví se označení CKTV a můžete nás sledovat kdykoli, protože vysíláme 24 hodin denně s myčku o délce 60-120 minut. Magazíny aktualizujeme jednou týdně, zpravidla ve čtvrtek dopoledne.