která se vždy snaží zachytit to nejzajímavější v celém Českokrumlovském regionu. Naším hlavním cílem je zdokumentovat všechny významné kulturní a společenské akce. Prezentujeme města i obce, sportujeme s Vámi. Prostřednictvím našeho vysílání informujeme diváky jak z našeho kraje, tak i z ostatních míst celé České republiky. Zároveň tím vytváříme archivní fond, který je skutečnou pamětí národa a zachycením času a událostí, ve kterých žijeme.

Naše pořady vysíláme  na 47. kanálu z vlastního vysílače v Domoradicích. A také na 57. kanálu z vysílače ve Včelné. Naladíte si nás v Krumlově, Budějovicích, Velešíně, Kájově, Větřní, Třeboníně, ale i v Chlumu u Třeboně… dejte nám vědět, kam až dosáhneme se signálem. 

 

Jak si nás naladit?  

Zadejte na svém televizoru manuální ladění a nastavte kanál 47 nebo  frekvenci 682 MHz,  objeví se označení CKTV a můžete nás sledovat kdykoli, protože vysíláme 24 hodin denně smyčku o délce 60-120 minut. Magazíny aktualizujeme jednou týdně, zpravidla ve čtvrtek dopoledne.

 

Vaše téma:

Čekáme na Vaše náměty a témata a rozhodně nemusejí být jen negativní. Povídáme si na ulici s ostatními lidmi, jak věci vidí a co na ně řikají.

Máte zajímavý tip? Pošlete nám jej na Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.  Naše kamera Vás nekousne.

 

 


 Držitelem licence  pro vysílání je Roman Gronský  Březí 30, České Budějovice IČ62505882

Orgánem dohledu nad poskytováním televizního vysílání a audiovizuálních mediálních služeb na vyžádání je RRTV.

 

Českokrumlovská televize

Dolní Svince 4

382 32 Dolní Třebonín

IČO 014 38 921

 


Název stanice   Český Krumlov     Kanál   47       Maximální ERP [dBW]     27,0      Polarizace  H            Název vysílaného programu   Regionální síť 18           Druh vysílání    8M00X7FXF

Network ID                         0x3135    Original network ID          0x20CB